TU nájdeš vyše 300 tréningov už za 6,50 € mesačne

5 rýchlych snackov do práce aj do školy

redakcia

Ak sa vám už zunovali opakujúce sa desiatové či olovrantové jedlá do práce či do školy, alebo hľadáte aj ľahší obed, skúste týchto päť receptov. Jedlá z nich zmestíte do desiatovej misky, a zároveň sú chutné a ešte aj prospešné pre zdravie.

5 rýchlych snackov do práce aj do školy
Zdroj: AdobeStock
2. FEB 2022

Mrkvovo-karfiolová pizza

Máte radi pizzu, ale hľadáte zdravšiu alternatívu? Tú nasledujúcu si pripravíte jednoducho do 30 minút, z bežne dostupných surovín. Zdravý a chutný základ pizze si môžete ozdobiť podľa svojho želania.

Mrkvovo-karfiolová pizza

Pozrieť si recept

Pečené placky zo sladkých zemiakov (batatov) plnené vajíčkom

Bataty sú skvelým zdrojom vlákniny, železa, prírodných cukrov, karbohydrátov a proteínov. Okrem ich kvalitnej výživovej hodnoty sú aj jednoduché na prípravu, pretože sa môžu použiť všade tam, kam zaraďujeme zemiaky.

Batatove placky

Pozrieť si recept

Kokoska á la Dida

Živí sa rozprávaním vo Fun rádiu a rýchlymi jedlami. Chcete rysovať? Dajte si jej kokosku a máte fit večeru.

Kokoska á la Dida

Pozrieť si recept

Mini frittaty s hráškom a špenátom

„Vajíčka považujem hneď po mäse za najvýživnejšiu potravinu živočíšneho pôvodu. V mojom jedálničku majú nezastupiteľnú úlohu. Používam ich rada, pretože ich príprava je nesmierne jednoduchá a rýchla. Navyše čokoľvek z nich vytvoríte, je chutné, dajú sa kombinovať so zeleninou, koreninami či syrmi", vraví Natália Spišiaková v knihe ZDRAVÉ RÝCHLOVKY.

Mini fritatty

Pozrieť si recept

Baklažánová mini pizza

Baklažánová pizza je odľahčenou verziou klasickej pizze, pričom je vhodná aj pre ľudí, ktorí nemôžu konzumovať lepok. Napríklad parmezán bez problémov tolerujú aj niektorí ľudia s intoleranciou laktózy. Baklažánové pizze si môžete pripraviť aj každú inak, tak aby chuť vyhovovala individuálnym potrebám.

Baklažánová mini pizza

Pozrieť si recept

Hľadáte ďalšie chutné a rýchle fit recepty (nielen) na desiatu? Vyberte si obľúbené kuchárske knihy z produkcie Supershape. Nájdete v nich jednoduché a pritom výborné jedlá do 30 minút od top slovenských trénerov a známych osobností.

Knihy_ZR1_ZR2_NK_16-9


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - 5 rýchlych snackov do práce aj do školy

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.