TU nájdeš vyše 300 tréningov už za 6,50 € mesačne

VIDEO RECEPT: Smoothie zdravo, rýchlo a chutne

redakcia

Dali by ste si smoothie, ale nemáte čas ani chuť ho pripravovať? S týmto receptom ho máte hotové doslova za pár minút a do tela dostanete všetky vitamíny a živiny, ktoré potrebujete, naviac v lahodnej chuti.

VIDEO RECEPT: Smoothie zdravo, rýchlo a chutne
Zdroj: Stock.Adobe.com
24. JUN 2021

Suroviny

1. Sladké ovocie
Ľubovoľná kombinácia: banán, jablko, hruška, kiwi, ananás, bobuľové ovocie.

2. Zdravá zelenina
Ľubovoľná kombinácia: špenát, kel, mrkvu, zeler, uhorka, alebo ktorákoľvek iná zelenina, ktorú máte radi.

3. Zdravé tuky
Orechy, semienka alebo orechové maslá, napríklad kešu maslo.

4. Zdravé bielkoviny
Mliečne jogurty či ich rastlinné alternatívy – sójový, kokosový alebo ovsený jogurt. Pokiaľ chcete zvýšiť príjem bielkovín ešte viac, pridajte odmerku proteínu.

Postup

Vybrané suroviny dajte do mixéra a chvíľu mixujte. Na záver zalejte všetky ingrediencie rastlinným mliekom. Vyberte si to, ktoré vám chutí – sójové, kokosové, ovsené, ryžové alebo mandľové. Ak nechcete použiť mlieko, pokojne zalejte čistou vodou – smoothie bude výborné aj tak.

Odporúčame používať: Rastlinný nápoj Soya. Rastlinná alternatíva ku kravskému mlieku, s jemne sladkou chuťou. Skvele chutí samostatne, či do smoothie, do kaší, spolu s müsli, na zahustenie omáčok, polievok.

Soya_dm

Odporúčame používať: Kešu pasta. Kešu pasta od dmBio sa skladá zo 100 % kešu orechov. Čistá chuť a jemná oriešková aróma presvedčia každého maškrtníka. Oriešková pasta je ideálna ako vegánska náhrada syra.

Kešu pasta.

Odporúčame používať: Bilkovinový prášok Sportness. Ide o vegánsky proteínový koncentrát s neutrálnou príchuťou. Obsahuje až 87 % rastlinných proteínov a je obohatený o cenné vitamíny a minerály. Je ideálny ako športová alebo vegánska výživa. Vhodný pred aj po športovom výkone.

Bielkovinovy prasok dm


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO RECEPT: Smoothie zdravo, rýchlo a chutne

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.