TU nájdeš vyše 100 tréningov už za 6,50 € mesačne

VIDEO RECEPT: Sladkosť, ktorá vás zároveň nakopne

Máte radi sladkosti a chcete si ich dopriať bez výčitiek? Presne taký recept pre vás máme. 

Gulicky
Zdroj: Tatiana Gernátová
31. MÁJ 2019

Energiu môžete dobiť viacerými snackmi. Najčastejšie ľudia siahajú po bežných sladkostiach plných cukru a stužených tukov. Čo nie je pre telo žiadna výhra. Najmä ak ste po športe, alebo sa práve nachádzate pri športovom výkone. Práve zmienené veci potrebuje vaše telo najmenej. 

Powerlogy balls

Čo by ste povedali na to, kebyže vám ukážeme jednoduchý recept na prípravu sladkej maškrty, ktorá ulahodí nielen vašim chutiam, ale aj svalom a mozgu? A vôbec, celému telu. Potrebujete na to iba pár skvelých ingredienciíí od Powerlogy a niekoľko minút, aby ste si takúto funkčnú lahôdku vytvorili. Prečo funkčnú? Pretože v Powerlogy unznávajú potraviny, ktoré okrem žalúdka nasýtia aj mozog. Vtedy sa stane, že máte viac energie než obvykle, vládzete viac než obvykle, neprepadne vás vlčí hlad. 

Recept si pre vás nachystal Dušan Plichta, zakladateľ Powerlogy. Poďte si s nami zamaškrtiť. V nasledujúcom videu sa dozviete, ako si takúto užitočný snack pripraviť. 

O naše telo pri a najmä po cvičení sa potrebujeme adekvátne postarať. Či už z hľadiska energie alebo obnovy svalov. Vyskúšajte tento recept, v ktorom sa nachádajú všetky zložky, ktoré naše telo potrebuje. Nájdete v ňom kolagén, dostatok proteínu, vhodné sacharidy. A hotové to máte raz dva. 

Powerlogy produkt


Autor článku

Janašlm

Jana Šimkovičová

Píšem o tom, čo práve zažívam, a je toho veľa! Všetko sa v mojom živote točí okolo zdravého životného štýlu. Mám taký cieľ, a myslím, že reálny. Žiť spokojný, vyrovnaný a pohodový život. Ak to máte podobne, tak vás môžem na jeho ceste sprevádzať.

Ďalšie články od autora

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO RECEPT: Sladkosť, ktorá vás zároveň nakopne

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 3258
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.