Ešte stále stíhaš - pridaj sa do REŠTART VÝZVY, začať môžeš kedykoľvek

Domáca Kešutela

redakcia

Máte radi sladké nátierky, ale zároveň sa stravujete zdravo? Táto kombinácia nemusí byť v rozpore, pokiaľ si urobíte obľúbenú orechovo-kakaovú nátierku podľa nasledujúceho receptu.

Domáca Kešutela
Zdroj: StockAdobe
26. JAN 2023

Suroviny:

  • 200 g kešu orechy

  • 100 g mandľové mlieko

  • 8 g kakaový prášok

  • 18 g čakankový sirup

  • 1ks vanilkový struk

Postup:

Ak máme doma kvalitný výkonný mixér môžeme použiť nesolené, nepražené kvalitné kešu orechy a postupne ich zomlieť až na hustý krém. Mixér potrebuje mať pulznú technológiu a pomerne vysoký výkon, aby dokázal vyrobiť z orechov orechové maslo. Mandľové mlieko mierne povaríme na nízkom plameni spolu s vanilkovým strukom.

V miske zmiešame kešu krém spolu s mandľovým mliekom a pridáme kakao. Dosladíme sirupom. Nátierku z kešu orechov nanesime rovnomerne na pečivo a konzumujeme.

Táto výborná nátierka pochádza z obľúbenej Supershape Reštart výzvy, v ktorej vás čaká 60 ďalších chutných fit receptov. Tento účinný 28-dňový program pod vedením Janky Šimkovič a Michala Páleníka je zostavený odborníkmi z oblasti výživy a cvičenia tak, aby sa vám podarilo získať správne pohybové a stravovacie návyky, nevyhnutné pre vyformovanie tela a udržanie váhy bez obmedzovaní. Pridajte sa k nám aj vy!

Banner_Supershape Restart Vyzva 2023_1080x1080


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Domáca Kešutela

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.