VIDEO RECEPT: Palacinky plné proteínov

Čo by ste povedali na palacinky bez múky, ktorých základ tvorí cottage cheese? Ľahké a fit. Ako stvorené pre vás.

VIDEO RECEPT: Palacinky plné proteínov
26. NOV 2018

Tieto palacinky si môžete pokojne dopriať aj na večeru. Ideálne, ak máte po tréningu. Obsahujú presne to, čo telo po cvičení potrebuje. Základ tohto receptu tvorí práve Rajo Cottage Cheese Active Protein, ktorý obsahuje vysoký obsah bielkovín. Tie sa postarajú o vaše svaly. Navyše bielkoviny majú skvelú sýtiacu schopnosť. Ďalšou výživnou surovinou sú vajíčka, ktoré vám okrem bielkovín dodajú aj mnoho vitamínov a minerálov. Ovsené vločky sa zase postarajú o potrebnú energiu.

Ako sa presvedčíte aj v nasledujúcom videu, recept na Cottage palacinky je rýchly a nenáročný na prípravu. K príprave potrebujete iba tri základné ingrediencie a chutné fit jedlo máte hotové raz dva. 

Autor receptu je známy tréner Maroš Molnár, ktorého poznáte z televíznej relácie Extrémne Premeny. Cottage palacinky patria k jeho obľúbeným receptom, ktorým prispel do knihy NABITÁ KUCHÁRKA. V knihe nájdete mnoho ďalších FIT a inšpiratívnych receptov na celý deň. 

cottage palacinky


Autor článku

Janašlm

Jana Šimkovičová

Píšem o tom, čo práve zažívam, a je toho veľa! Všetko sa v mojom živote točí okolo zdravého životného štýlu. Mám taký cieľ, a myslím, že reálny. Žiť spokojný, vyrovnaný a pohodový život. Ak to máte podobne, tak vás môžem na jeho ceste sprevádzať.

Ďalšie články od autora

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO RECEPT: Palacinky plné proteínov

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2793
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.