Dvojfarebný chia dezert vám dodá silu a energiu

Čo tak dopriať si na Mikuláša sladké, ale zdravé potešenie? Chia dezert je navyše plný kvalitných bielkovín a chutiť bude určite aj deťom.

Dvojfarebný chia dezert vám dodá silu a energiu
3. DEC 2018

Sú jedlá, ktoré vám dodajú nielen dokonalý pôžitok, ale aj poriadnu dávku energiu. Presne to vás čaká s týmto dezertom. Chia semienka sú na slovenskom trhu už pomerne známe. Dostali sa k nám z Mexika. Dávno pradávno ich už starí Aztékovia  používali a nedali na chia semienka dopustiť. Dodávali im úžasnú silu. Inšpirovať sa nimi môžeme aj my. Čo poviete?

Dezert plný energie a kvalitných bielkovín

Vykúzliť z nich môžete rôzne jedlá, ale na dezerty sú ako stvorené. Pracuje sa s nimi rýchlo a jednoducho. Dvojfarebný chia dezert vám zachutí okamžite. Túto lahôdku si môžete dať bez akýchkoľvek výčitiek. Ak ste napríklad po tréningu, doplní vám okrem energie aj potrebné bielkoviny. O to sa postará hlavne Rajo jogurt Active Protein, ktorý obsahuje zvýšený obsah bielkovín. 

Ak sme vás dostatočne navnadili, je čas si tento dezert pripraviť. Zamilujú si ho určite aj deti. Čo tak dopriať aj im toto sladké potešenie na Mikuláša? Celý video postup nájdete v nasledujúcom videu. 

Tento energiou nabitý recept pochádza z knihy NABITÁ KUCHÁRKA. Nájdete v nej podobne ladené recepty. Zamiluje si ich každý, kto má rád zdravú a fit stravu. Kniha vám dokonale spestrí váš jedálniček. 


Autor článku

Janašlm

Jana Šimkovičová

Píšem o tom, čo práve zažívam, a je toho veľa! Všetko sa v mojom živote točí okolo zdravého životného štýlu. Mám taký cieľ, a myslím, že reálny. Žiť spokojný, vyrovnaný a pohodový život. Ak to máte podobne, tak vás môžem na jeho ceste sprevádzať.

Ďalšie články od autora

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Dvojfarebný chia dezert vám dodá silu a energiu

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2793
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.