VIDEO RECEPT: Fit tvarohový koláč bez múky

Aj sladké jedlá môžu byť fit. Tento tvarohový koláč si môžete dať aj po cvičení a úplne bez výčitiek.

Fit tvarohový koláč bez múky
19. NOV 2018
Neobsahuje múku, preto vás nezaťaží. Tiež sa v ňom náchadza málo cukru, čo je zárukou toho, že z neho nepriberiete. Ak by sme ho mali popísať jasne a stručne, je ľahúčky a veľmi chutný. A preto vám tento fit tvarohový koláčik vrelo odporúčame. 
 

Pre všetkých (nielen) FIT priaznivcov

Navyše obsahuje toľko tvarohu, že vám poskytne dostatočný prísun bielkovín po tréningu. Takže aj toto je spôsob, ako po cvičení dodať telu energiu, ktorú okamžite potrebuje a tiež tak dôležité proteíny pre svaly. Tie potrebujú po tréningu regenerovať a rásť, preto na ne nesmieme zabúdať. Aj z toho dôvodu sme v recepte použili Rajo tvaroh Active Protein, ktorý obsahuje vysoký obsah bielkovín. Je určený nielen pre aktívnych a pravidelne športujúcich ľudí, ale aj tým, ktorí si chcú zamaškrtiť, a to bez výčitiek. Autorkou receptu a zároveň jeho garantom je známa trénerka Lea Grančič, ktorá nám tento recept poskytla aj do FIT knihy Nabitá kuchárka.
 
Celý postup si môžete pozrieť v nasledujúcom videu. Uvidíte, že príprava tvarohového koláčika je naozaj nenáročná. Zdobili sme ho trochu slávnostnejšie, malinami a čokoládou, keby ste ho napríklad chceli pripraviť návšteve alebo ako tortičku pre oslávenca. Vynikajúco chutí aj bez ozdobenia, taký čistý. Len do ruky alebo do krabičky so sebou.
 
 
Odporúčame ochutnať naozaj všetkým, ktorí hľadajú zdravšiu a fit verziu sladkostí, či koláčikov. Tiež tým, ktorí hľadajú nové recepty, kde by mohli využiť tvaroh, napríklad Rajo Active Protein. Ale aj tým, ktorí chcú trávenie odľahčiť od príliš múčnej stravy. 
 
Veríme, že vám koláčik bude chutiť rovnako ako nám. Dobrú chuť.
tvarohovy kolac

Autor článku

Janašlm

Jana Šimkovičová

Píšem o tom, čo práve zažívam, a je toho veľa! Všetko sa v mojom živote točí okolo zdravého životného štýlu. Mám taký cieľ, a myslím, že reálny. Žiť spokojný, vyrovnaný a pohodový život. Ak to máte podobne, tak vás môžem na jeho ceste sprevádzať.

Ďalšie články od autora

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO RECEPT: Fit tvarohový koláč bez múky

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2793
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.