Sladké fazuľové guľky plnené banánom

Týchto "rafaelo" variácií tu už bolo niekoľko, no ešte som nevidela verziu s fazuľou. Tak som ju vyskúšala. Nebojte sa fazule, vôbec ju nespoznáte. A prečo práve fazuľa ? No priznám sa, že je to jeden zo spôsobov, ako do seba dostať strukoviny, keďže ich nekonzumujem toľko, koľko by som mala. 

Sladké fazuľové guľky plnené banánom
11. APR 2014

Na prípravu 10ks potrebujeme:

1 plechovka bielej fazule, 2 PL arašidového masla, 2 PL ovsených vločiek,  1 banán, 3 PL javorového sirupu, 5 PL strúhaného kokosu, šťava z 1/2 citrónu, 2 PL kakaa holandského typu (alebo iné kvalitné)

Postup prípravy:

Fazuľu prepláchneme a rozmixujeme najemno. Pridáme všetky suroviny, z kokosu si necháme 3 PL na obaľovanie. Nakrájame si banán na kolieska. Z fazuľovej hmoty si odoberieme kúsok, obalíme v nej banán a ešte to pováľame v kokose. Ja som si natierala ruky v tekvicovom oleji, aby sa mi masa nelepila, a tak som to potom obalila v kokose. Výborná chuť. Nebojte fazule! Chutí to skvele. 


Autor článku

zdravienatanieri

Natália Spišiaková

Milujem jedlo! Jedlo je moja závislosť a preto si musím vyberať. Až vekom som došla k uvedomeniu, že telo nie je „kuka nádoba“, ale dar, o ktorý sa treba starať, rozmaznávať ho a lahodiť mu. Všetka starostlivosť sa nám v dobrom vráti. Keďže mám hlavu plnú super zdravých receptov, cítila som potrebu podeliť sa s ostatnými.

http://www.zdravienatanieri.sk/

Ďalšie články od autora

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Sladké fazuľové guľky plnené banánom

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 

TOP články

  Desiatujete každý deň?
  Áno, desiata je dôležitá.
  Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
  Nie, nikdy na to nemám čas.

  Celkom hlasovalo: 1973
  Archív ankiet

  Odber newsletterov
  Tip pre redakciu
  Poslať článok

  Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.